İzmir Evden Eve Nakliyat

1998 yılında resmi kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz İzmir evden eve nakliyat firmamız, o zamandan bu yana evden eve İzmir nakliyat hizmetini vermeye devam etmektedir.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti için firma bünyemizde özel eğitimli kadrolu personelimiz çalışmaktadır. Tüm nakliyat araçlarımız logoludur ve firmamıza aittir. Yük taşıma hizmeti veren yük asansörümüzde şirketimize aittir.

Ücretsiz ekspertiz de de-montaj ve montaja kadar tüm İzmir evden eve nakliyat hizmeti en başta en sonuna kadar Boss İzmir evden eve nakliyat firması tarafından resmi sorumluluk alınarak yapılmaktadır.

Evden eve İzmir taşımacılık firması olarak ilk görevimiz, sizi uyarmak, dikkatinizi çekmek ve doğru bilgilenmenizi sağlamaktır.

Dikkatinizi çekmek istiyoruz çünkü evden eve nakliyat sektörü kamusal denetimi ve güvenliği olan bir hizmet sektörü değildir. Merdiven altı, korsan, dolandırıcı, hatta hırsız bir çok kişi ve kurum kendini evden eve nakliyat firması olarak tanıtmakta, reklam yapmaktadır. Yurttaşı kandırarak dolandırmaktadır.

Bilinçli olmak için siz, önce İzmir evden eve nakliyat firmasına, vergi levhasını, araçlarının kendilerine ait olup olmadığını, personelin gündelikçi mi profesyonel kadro mu olduğunu sormayı unutmayınız.

Öneriyoruz, bir değil bir çok İzmir evden eve nakliyat firmasından fiyat teklifi alınız. Araştırma yapmayı ihmal etmeyiniz. Araştırma sizin eşyalarınızı taşıyacak en doğru firmayı bulmak içindir. Doğru firmayı bulamadığınızda uğrayacağız zarar büyük olabilir.

Tavsiye ediyoruz. İzmir evden eve nakliyat şirketi ile, ıslak imzalı sözleşme, taşımacılık sigortası ile eşyalarınızı sigortalattıktan sonra taşınma hizmeti alınız. Yasal güvenceniz evden eve sözleşmenizdir. Öngörülemeyen risklere karşı da eşya güvenceniz nakliye sigortanızdır.

İzmir evden eve nakliyat “internetten bakarım, bir firma bulurum, ücretini öderim taşır” diyebileceğiniz bir hizmet olmasını bizde isterdik. Maalesef, bir çok konuda olduğu gibi nakliyat konusunda da reklamcılık bir tür yanıltma, dolandırma aracı olarak kullanılmaktadır.

Siz doğru firma bulduğunuza nasıl emin olabilirsiniz, gelir eşyanızı evinizi görür, taşıma işini nasıl yapacağını size anlatır. Hangi önlemleri alacağını sizinle paylaşır. Eşya ambalaj, paketleme, asansör konusunu size söyler. Referanslarını sunar. Sözleşme taslağını gösterir. Anlaştığı nakliye eşya taşıam sigortasına dair sizi aydınlatır. Sonra nakliyat fiyatı teklifi sunar.

Siz uygunsanız müsaitseniz nakliye ofisine davet eder, ofisini, resmi vergi kaydını, personellerini, araçlarını sizde görür ve kanaatiniz oluşur. Olağan hangi nakliyat firması iyi bir kanaat oluşturduktan sonra nakliyat fiyatını konuşmak istemez. Böylece daha avantajlı olur ama sizde emin olursunuz.