Eşya depolama

Eşya depolama sektöründe depolama firmaları arasında en kaliteli hizmeti en uygun veren firmamız daima uygun çözümler ile sizlerin karşısına çıkıyor. Depo İstanbul firması olarak sayısız tecrübe sahibi olan firmamız İstanbul ve ilçelerinde en geniş depo ağı olan firmalar arasında yer almakta.

İstanbul Evden eve nakliyat alanında da hizmet veren firmamız yine bu alanda ücretsiz expertiz hizmeti sunarak müşterilerin taşınmadan önce nakliyat ve depolama işlemlerinde önceden bilgi sahibi olmasına önem göstermektedir. Depolanacak ya da nakliyatı yapılacak eşyalarınız ister ev eşyası ister ofis eşyası olsun sökme ve kurulum hizmetlerini firmamızdan ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Nakliyat ya da depolama sigortası bakımından Türkiye’nin en kaliteli sigorta firmaları ile çalışan Boss Depolama kırılan ya da zarar gören eşyalarınızın zararını karşılamak için sizlere yardımcı olmaktadır.

Boss Nakliyat ve Depolama firmamız isteğe göre Asansörlü Nakliyat hizmetide sunmaktadır. Asansörlü olarak 15.kata kadar hizmet veren firmamız eşyaların hasar görmemesi için asansörlü araçlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Özel mobilyalarınız ve kırılacak eşyalarınız için paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde en kaliteli kaplama kağıtları ve kartonları kullanan firmamız yine nakliye sırasında kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızın zarar görmesini en aza indiriyoruz.

Peki Nerede Depolama Yapıyoruz

Firmamızın kiralamış olduğu depolar içerisinde belirli kapasidedeki odalar içerisinde ambalajlı ve temiz bir ortamda sağlanmaktadır. Bu odalara eşyalarınız yerleştirildikten sonra üzerine kilit vurularak 7/24 kamera üzerinde kayıt altına alınmaktadır. Bu hizmet içerisinde müşterilerimizin değerli eşyalarını her zaman güvenliğini sağlamaktayız.

Mobilyalarınızın herhangi bir doğal havadan (rutubet) vb. gibi olacak doğa olaylarına karşı korunaklı olması için en kaliteli ortam koruması yapmaktayız. Bu alanlara eşyalarınızın geri teslim edilecek tarihe kadar kilitli odalarda bulunmakta, bu odalara firmamızın yetkileri hariçinde geriş yapılmamaktadır. Acil durumlar içerisinde telefon ile firmamızın yetkilisi tarafından aranarak sizlere bilgi verilmektedir.  Bunun aksi halinde odalara kimsenin girişine müsade edilmemektedir.