Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Haberler İletişim E-mail
sağ üst sol üst
Üye Girişi  EVDEN EVE NAKLİYAT - EV TAŞIMA HİZMETLERİMİZ

Demonte ve Ambalaj İşlemleri

Evden Eve Nakliyat - Ev TaşımaMutfak; Evden Eve Nakliyat tüm cam grubu eşyalarınız eşyalar teker teker özel ambalaj kağıdı ile sarılır. Fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, aspiratör demonte edilerek özel kılıfları ile ambalajlanır.
Salon; Evden Eve NakliyatKoltuk takımı özel kılıflara yerleştirilir. Vitrin içindeki cam eşya grubu ambalajlanır. Mobilyalar köpüklü hava basınçlı balonlu naylonlarla ambalajlanır. Gümüşlük ve vitrin camlarınız küçük balonlu naylonlarla sarılır. Evin kitaplarının tümü düzenli bir şekilde kolilere konulur. Çiçekleriniz için özel silindir hacimli koliler getirilir ve taşıması bunlarla yapılır. Avize sökümü en son yapılır
Yatak Odası; İkiz ve tekli yatak özel kılıfı ile ambalajlanır. Yastık yorgan gibi eşyalar siyah büyük boy poşetlere konulur. Katlı olan eşyalar(kazak nevresim vb...) naylon balonlu poşetlerle ambalajlanır. Askıdaki elbiseler önce naylonlanır daha sonra mini gardıroplarımıza asılarak taşıması yapılır. Gardırop demonte edilerek hava basınçlı kraft kağıtlı balonlu naylonlarla bütün parçaları ambalajlanır. Çekmeceli şifonyerlerin içlerinde ki eşyalar çıkarılmadan dışından ambalajlanır.
Banyo; Çamaşır makinesi sökülür motor tespit civataları takılarak ambalajlanır. 

Eşyaların Montajı ve Yerleştirilmesi

Evden Eve Nakliyat - Ev Tasima
Mutfak; Cam grubu eşyalar ambalajından çıkarılarak raflara yerleştirilir. Bulaşık makinesi ve buzdolabı bağlantıları yapılır.
Salon; Koltuk takımları ve mobilyalar istediğiniz dizayna göre yerleştirilir. Vitrin ve gümüşlükleriniz kurulup içindeki cam grubu eşyalar raflarına dizilir. Avizeleriniz ambalajlarından açılıp yerlerine takılır. 
Yatak Odası; Gardırop monte edilir. Askıdaki elbiseler gardırop’a yerleştirilir ve yatağınız kurulur.
Banyo; Çamaşır makinesi monte edilir. 

Ambalajlama ve Depolama

   İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınız balonlu naylonlarla(babylone)ambalajlanarak depomuzda muhafaza edilir.

             Ev Taşıma - Evden Eve Nakliyat                              Evden Eve Nakliyat - Ev Tasima 

 
Evden Eve Taşımacılık - Ev Nakliyesi

Eşya Değer Formu
Eşya Değer Formu

 

Eşya Listesi
Eşya Listesi

Tüm Hakları Boss Evden Eve Nakliyat' a Aittir.  

Evden eve nakliyat, Evden eve taşıma, sigortalı taşımacılık ile güvenle hizmet veriyoruz. Boss nakliyat olarak, şehir içi ve şehirlerarası lojistik hizmetinde sizlerleyiz.

Evden eve nakliyat, Evden eve taşıma, Boss Nakliyat, boss, evden, eve, nakliye nakliyat, taşıma, asansörlü taşıma, sigortalı taşıma, kargo, istanbul, şehirlerarası, şehir içi, lojistik, gebze, yük, eşya, boss, boss nakliyat, Foxnet Internet Hizmetleri