Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Haberler İletişim E-mail
sağ üst sol üst
Üye Girişi  BANKA TAŞIMACILIĞI

BOSS Nakliyat Banka Taşıma - Nakliyesi

Banka TaşımaBOSS Nakliyat Şirketi uzmanları, Kurumsal Taşıma,Şirket,Ofis,Büro,Banka,  Nakliyesi için  öncelikle taşıma yapılacak yerin detaylı ekspertiz çalışmasını yapar ve şirketin talepleri doğrultusunda yapılması istenilen taşıma ile ilgili iş planı oluşturur.Fiyatlandırma, taşıma - nakliyesi yapılacak malzemenin hacim ve kırılma riskine göre yapılır ve sunulan fiyat teklifinde yapılacak işlerin detaylı açıklaması yazılır. Kurum taşımalarında para kasası, elektronik eşya, faks/ fotokopi/ printer gibi cihazlar, işlemci odası (server, ups), evrak ve mobilyalar gereken özen ile paketlenir ve taşınır.

Banka Taşımacılığında Uzmanız.

Banka Tasima - NakliyesiBOSS NAKLİYAT  büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktadır. Hiçbir şekilde battaniye ile taşıma sarma işlemi uygulanmamaktadır. Eşyaların istifi ve doğru dağıtımı için sticker/etiket sistemi kullanılır. Taşınan ve/veya depolama yapılan eşyaların envanteri tutulur.

Ambalajlama ve Depolama

   İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınız balonlu naylonlarla(babylone)ambalajlanarak depomuzda muhafaza edilir.

 
Banka Taşımacılığı - Nakliyesi

Eşya Değer Formu
Eşya Değer Formu

 

Eşya Listesi
Eşya Listesi

Tüm Hakları Boss Evden Eve Nakliyat' a Aittir.  

Evden eve nakliyat, Evden eve taşıma, sigortalı taşımacılık ile güvenle hizmet veriyoruz. Boss nakliyat olarak, şehir içi ve şehirlerarası lojistik hizmetinde sizlerleyiz.

Evden eve nakliyat, Evden eve taşıma, Boss Nakliyat, boss, evden, eve, nakliye nakliyat, taşıma, asansörlü taşıma, sigortalı taşıma, kargo, istanbul, şehirlerarası, şehir içi, lojistik, gebze, yük, eşya, boss, boss nakliyat, Foxnet Internet Hizmetleri