Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Haberler İletişim E-mail
sağ üst sol üst
Üye Girişi ASKILI TEKSTİL TAŞIMA

BOSS Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşıma BOSS Nakliyat, tekstil dünyası için Askılı Tekstil Taşımacılığı konusunda liderdir. 

BOSS Nakliyat ‘ın bildiğiniz üzere yıllardır ;  Evden Eve Nakliyat, Ofis, Fabrika, Banka taşımacılığının yanı sıra “Güvenli ve Tam Zamanında Teslim” anlayışı ile şimdi tekstilcilere özel Askılı Tekstil Taşıma hizmetlerini vermektedir. Tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor.Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m³ boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim edilmektedir. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınmaktadır. Askılı Tekstil Taşımacılığı ile pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün tekstil ürünleri kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır.Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı Tekstil Taşımacılık bölümümüzle şehir içi, şehirler arası yapabilirsiniz.Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır.

BOSS Nakliyat Askılı Tekstil Taşıma - Nakliyesi Hizmetleri

Askilil Tekstil Tasima - NakliyesiAskılı Tekstil Taşımacılık bölümümüzle şehir içi, şehirler arası yapabilirsiniz.Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır.Sizde buhizmeti BOSS Nakliyat ’tan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eğer  diğer tekstil firmalarının rahatlığını sizde yaşamak istiyorsanız Askılı Tekstil Taşıma için BOSS Nakliyat ‘ı arayabilirsiniz.

 

 
Askılı Tekstil Taşıma

Eşya Değer Formu
Eşya Değer Formu

 

Eşya Listesi
Eşya Listesi

Tüm Hakları Boss Evden Eve Nakliyat' a Aittir.  

Evden eve nakliyat, Evden eve taşıma, sigortalı taşımacılık ile güvenle hizmet veriyoruz. Boss nakliyat olarak, şehir içi ve şehirlerarası lojistik hizmetinde sizlerleyiz.

Evden eve nakliyat, Evden eve taşıma, Boss Nakliyat, boss, evden, eve, nakliye nakliyat, taşıma, asansörlü taşıma, sigortalı taşıma, kargo, istanbul, şehirlerarası, şehir içi, lojistik, gebze, yük, eşya, boss, boss nakliyat, Foxnet Internet Hizmetleri